جذب زنان با حرف

جذب زنان با حرف

جذب زنان با حرف ، با توجه به اینکه بسیار از آقایون فکر میکنن که برای اینکه یک زن رو به خودشون جذب بکنن میتونن از طریق حرف زدن یا صحبت کردن با یک دختر اون رو به خودشون جذب کنن. تصمیم گرفتم توی این مطلب سیر تا پیاز جذب زنان از طریق حرف زدن رو باهاتون به اشتراک بزارم.

حرف زدن با زنان
حرف زدن با زنان

حرف زدن با دخترها

خب ببینید آقایان متاسفانه باور بسیار اشتباهی که در ذهن مرد ها در طی سال ها از طریق فیلم ها و سریال ها ، تلویزیون و حتی دوستان آشنایان جا افتاده این هست که زن ها از طریق حرف هایی که شما بهشون میزنید نسبت به شما حس پیدا می کنن و عاشق شما می شن.

و خب بسیاری از مرد ها فقط و فقط این رویکرد رو در مقابل نامزد یا همسرشون در پیش میگیرن که با ابراز علاقه های مکرر و بسیار خسته کننده دل دختر رو بدست بیارن.

اما باید بهتون بگم که شاید این روش ها برای ۲۰ یا ۳۰ سال پیش جواب میداد در عصری که ما الان داریم توش زندگی میکنیم. ابراز علاقه مستقیم به خانمی که هنوز هیچ صمیمیت و شناختی نسبت به شما نداره نه تنها براش هیچ ارزشی نداره بلکه از نظرش بسیار چندش آور و حتی سرد کننده هست.

صحبت با دختر
صحبت با دختر

پس تا اینجا متوجه شدیم که تا زمانی که با دختری هنوز کاملا صمیمی نشدید (منظورم دوست عادی شدن نیست ، منظور از صمیم شدن این هست که نشانه های تمایل رو نسبت به خودتون از دختر گرفته باشید) نباید اصلا سمت ابراز علاقه بریم حتی اگر این دختر رو شما به صورت سنتی باهاش آشنا شدید و قراره باهم ازدواج کنید.

شما باید قدم به قدم مراحل جذب زنان رو در پیش بگیرید و بعد از اینکه متوجه تمایل دختر به خودتون شدید میتونید کم کم وارد مرحله ی ابراز علاقه بشید.

جملات محبوب زنان
جملات محبوب زنان

جملات محبوب زنان

با توجه به اینکه متوجه شدم بسیاری از آقایان هنوز به دنبال این هستن که با حفظ کردن چندتا جمله از پیش طراحی شده دل یک دختر رو بدست بیارن تصمیم گرفتم این بخش رو هم اضافه کنم.

عزیزان هیچ جمله یا رمز ورودی به دل یک زن وجود نداره تا زمانی که شما با توجه به چیزهایی که تا الان توی یوتیوب و اینستاگرام آموزش دادیم پیش نرید قرار نیست دختر عاشق شما بشه.

و این تصور سمی که دختر با گفتن یکی دوتا جمله قراره یک دل نه صد دل عاشق من بشه فقط از سریال های تلویزیونی نشئات می گیره.

که معمولا یک پیرمرد به یک جوان عاشق میاد میگه برو حرف دلت رو بهش بزن بهش بگو چقدر دوسش داری اگر اون بفهمه چقدر بهش علاقه داری قطعا عاشقت میشه.

اما تجربه ثابت کرده که این کار همیشه نتیجه ی عکس میده و نه تنها باعث افزایش علاقه طرف به شما نمیشه بلکه باعث سرد شدنش هم میشه.

دوستان روان زن ها با مرد ها فرق داره زن ها باید ابتدا یکسری ویژگی های شخصیتی مردانه رو در شما ببین بعد کم کم خودشون بهتون علاقه مند میشن.

خب مخاطبین یوتیوب که من ۲ سال دارم تک تک این آموزش ها رو باهشون به اشتراک میزارم کامل حرف بنده رو درک میکنن.

اما اگر شما تازه دارید در مورد این موارد اطلاعات کسب میکنید ممکنه همه چیز براتون یک مقدار مبهم باشه اما کم کم با دیدن آموزش درست و اصولی میتونید مسیر درست رو پیدا کنید و به دختری که واقعا دوسش دارید دست پیدا کنید.

جملات تعریف از دختر
جملات تعریف از دختر

جملات تعریف از دختر

باز هم یکی دیگه از بزرگترین اشتباهات مرد ها در زمان آشنایی اولیه با یک دختر این هست که اون رو به باد تعریف میگیرن مثلا بهش میگن چقدر چشات قشنگه ، چقدر خوشگلی و … دوستان ببینید شما عملا با این کار دختر رو انقدر میبرید بالا که دیگه شما در برابرش بسیار ضعیف بنظر میرسید و در واقع اعتماد به نفسش در مقابل شما خیلی میره بالا.

و دختر ها عموما به مردی که از خودشون پایین تر باشه هیچ تمایلی ندارن و بهش جذب نمیشن ، و شما باید این رو هم در مرحله ی جذب زنان بهش توجه داشته باشید.

صفاتی که زنان دوست دارند

این همه دقیقا یکی دیگه از اشتباهاتی هستش که مرد ها موقع آشنایی با یک دختر انجام میدن و روی دختری که هنوز باهاش صمیمیتی ندارن اسم هایی میزارن که نشان از تمایل مرد به زن هست.

یا از صفت هایی استفاده می کنن که واقعا شما در تعامل روزمره با افراد دیگه ازشون استفاده نمیکنید.

مثلا : خوشگل خانم ، دلبرجان و …. که خب بسیار اشتباه هستش زمانی که هنوز دختری به شما تمایل نشون نداده از این الفاظ استفاده کردن.

زنان دوست دارند بشنوند
زنان دوست دارند بشنوند

زنان دوست دارند بشنوند

باز یکی دیگه از جملات کلیشه ای که شما هم ممکنه از خیلی از حتی روانشناس ها شنیده باشید این هست که زن ها بیشتر دوست دارن گوش کنن که شما ازشون تعریف میکنید.

اما باور کنید یا نه سرنوشت هرکسی که این رویکرد رو در پیش بگیره یک رابطه سرد و در نهایت طلاق و جدایی هست.

بله زن ها دوست دارن که بهشون جملات عاشقانه گفته بشه اما در زمان خودش و به اندازه ی خودش ، نه اینکه شما تازه با یک دختر آشنا شدی ۲۴ ساعت بهش بگی دردت به جونم فدات شم تو چقدر قشنگی و …. و در رابطه رابطه با میزان ابراز علاقه هم باید بهتون بگم که باید میزان ابراز علاقه ی شما برابر با همسرتون و حتی گاهی اوقات مقداری کمتر باشه.

شما باید ابراز علاقه خودتون رو نه با زبان بلکه با اعمال و رفتارتون نشون بدید. ابراز علاقه خودتون رو به دختر جوری نشون بدید که بدونه بفکرش هستید.

مثلا به صورت ناگهانی گاهی سورپرایزش کنید سعی کنید تنوع ایجاد بکنید توی زندگی روزمره مثلا گاهی اوقات تفریحات جدید رو باهم تجربه بکنید و کار هایی مثل این رو حتما امتحان کنید.

در مجموع سعی کنید از اینکه زندگی یک روند و روال یک نواخت و ثابت داشته باشه پرهیز کنید.

چگونه با زنان صحبت کنیم
چگونه با زنان صحبت کنیم

بسیار از آقایان هستن که صبح وقتی از خواب پا میشن یه صبح بخیر میگن یکم صحبت می کنن یا حالا توی فضای مجازی چت می کنن میرن سرکار و آخر شما دوباره خسته و کوفته برمیگردن خونه یا اگر نامزدشون هست و توی یک خونه زندگی نمیکنن نهایتا یک تماس تلفنی باهم دارن در طول روز و دوباره فردا همین روند تکرار میشه.

اگر شما هم یک روند تکراری رو هر روز تجربه می کنید باید بهتون هشدار بدم که بعد از مدتی رابطه ی شما به سمت سرد شدن پیش میره و این موضوع سرآغاز جر و بحث هاست.

برای مشاهده ویدیو آموزشی جذب زنان با حرف زدن فیلتر شکن خود را روشن کنید

 

 

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی