چطور از دخترا شماره بگیریم

چطور از دختر شماره بگیریم ؟ شروع صحبت با دختر

چطور با یک دختر سر صحبت رو باز کنیم و ازش شماره بگیریم ؟ خب خیلی اوقات شما با یک دختری در محیط یا فضای بیرون آشنا می شید یا به صورت مخفیانه ازش خوشتون میاد و قصد دارید باهاش ارتباطتون رو افزایش بدید تا به ازدواج برسید.

اما چطور باید اینکارو انجام بدیم ، خب حقیقتا مسئله ای که باید بپذیریم این هست که خواستگاری های سنتی در بسیار از مواقع در شرایط فعلی نتیجه ای نداره و شما تا زمانی که واقعا یک خانم رو به خودتون علاقه مند نکرده باشید حتی نمی تونید آدرس منزل یا تلفن تماسش رو داشته باشید که حتی بتونید به صورت سنتی برای خواستگاری اقدام کنید.

شروع صحبت با یک دختر
شروع صحبت با یک دختر

پس باید چیکار بکنیم ؟ همینطوری بشینیم تا فرصت هامون یکی پس از دیگری بسوزه ؟ دقیقا هدف تیم ما از تولید این مطلب همین هست که به شما آموزش بدیم در این شرایط شما چطور میتونید بدون اینکه مزاحمتی ایجاد کنید با شخص مقابل ارتباطی رو شروع کنید.

راه های شروع صحبت با دختر

چطوری ما میتونیم با یک دختر سر صحبت رو باز کنیم ؟ خیلی از مرد ها به دنبال یک جمله جادویی هستن تا با گفتن اون به هر دختری اون خانم یک دل نه صد دل عاشقشون بشه و متاسفانه این باور از فرهنگ غلطی نشات میگیره که سال ها از سنین پایین فیلم ها و سریال ها و حتی خانواده توی سر ما کردن که اگر شما به یک دختر محبت کنی و بهش عشق خودت رو نشون بدی اون هم متوجه میشه تو چه انسان پاک و شریفی هستی و عاشقت می شه و باهم ازدواج می کنید و یک زندگی عالی رو میسازید.

اگر شما هم این باور ها رو دارید جا داره بهتون بگم که سخت در اشتباهید. پس برای شروع صحبت به دنبال یک جمله جادویی نباشید. متاسفانه بعضی از افراد هم به دنبال چیز هایی مثل اپنر یا باز کننده سر صحبت هستن (یکسری جملات از پیش طراحی شده برای آغاز گفتگو) اما باید بهتون بگم که عملا هیچ کدوم از این چیز هایی که بالاتر بهشون اشاره کردم برای همه مرد ها تاثیر گذار نیستن.

ببینید دوستان چیزی به نام opener اونقدر معنایی نداره یعنی هرجمله  ی شما میتونه یه اپنر باشه اصلا مهم نیست که برید و دقیقا چطوری در فضای واقعی سر صحبت رو باز کنید.

درسته که یک سری قواعد و اصول کلی وجود داره (که حتما در مطالب دیگه به بررسیشون می پردازیم) ، اما شما می تونید با کلمات یا جمله های مختلفی یک مکالمه رو آغاز کنید.

توی یکسری از ویدیو ها کانال یوتیوب سابقا تکنیک هایی رو آموزش دادم اما واقعا باور کنید که باز کردن سر صحبت با یک دختر اونقدر ها هم که فکر میکنید کار سختی نیست.

چون دختر های حال حاضر دیگه مثل دختر های ۳۰ ،۴۰، سال پیش نیستن ، و خودشون دوست دارن با پسرها صحبت کنن و از این لذت میبرن که یک مرد اونقدر شهامت داره که میاد باهاشون صحبت میکنه و دقیقا اینکه شما پیش قدم می شید برای شروع صحبت با یک دختر نشان دهنده اعتماد به نفس بسیار بالای شماست.

چطور سر صحبت رو با یک دختر باز کنیم
چطور سر صحبت رو با یک دختر باز کنیم

چطوری سر صحبت با یک دختر را باز کنیم ؟

بچه ها سوال کردن همیشه جواب میده بر فرض مثال شما دارید توی خیابون راه میرید یک دختری رو میبینید که نشسته روی صندلی و موهای فر قشنگی داره ومی رید راجب همین موضوع باهاش صحبت می کنید همین شروع یه گفت وگو هست یعنی فرقی نداره که حتما با یک بهانه خاصی سرصحبت رو باز بکنی واقعا همین چیز های کوچیک هم خیلی جواب میده.

اینو بهتون بگم که واقعا برای اپنر زدن یا شروع گفتگو خیلی مهم نیست موضوع گفتگو چی باشه ، حتی می تونه یک تعریف باشه یا میتونه سوالی باشه.

مثلا میبینی طرف کفش خیلی قشنگی خریده یا یک لباس خیلی قشنگی داره میری ازش می پرسی واقعا لباستو دیدم خیلی باحاله ،

اتفاقا می خوام یکی برای مادرم بخرم تو از کجا خریدی همین میتونه یه شروع گفتگو باشه.

اصولش همینه دوستان شما برید سر صحبت رو باز بکنید ببینید نتیجه میگیرید یا نه من خودم چیزی رو که دارم بهتون میگم رو بار ها امتحان کردم ، مهم نیست چی میگی مهم اینه که فقط اقدام بکنی.

شروع صحبت با دختر
شروع صحبت با دختر

اگر شکست بخورم چی ؟

خب مطمئنا سوالی که توی سر خیلی ها الان به وجود میاد اینه که اگر شکست بخورم چی میشه ؟ و همین یکی از ترس هایی هستش که ممکنه شما رو از اقدام کردن منصرف بکنه و همین عامل باعث میشه که باقی عمرتون رو در حسرت رسیدن به همسر مورد علاقه تون به سر ببرید. اما برای اینکه این مشکل رو هم حل کرده باشیم توصیه میکنم بخش پایینی رو حتما مطالعه کنی.

ترس از گفتگو با دختر
ترس از گفتگو با دختر

ترس از شروع گفتگو با دختر

یک مسئله دیگه ای که هستش برای بحث اقدام هست ، قبل از شروع صحبت با یک دختر در اکثر مواقع ترس به سراغ بسیاری از مرد ها میاد.

همون ترسی که مغزت رو قفل میکنه وقتی می خوای بری با یک خانم صحبت بکنی  می خوام راجب اون باهات صحبت کنم و یه تکنیکی بهت یاد بدم که تاثیر گذاریش از ۱۰ ساعت  دوره اموزشی بیشتره  چیزیه که برای خودم خیلی نتیجه داده و برای خیلی از بچه های دیگه ای هم که این مشکل رو داشتند اثر بخش بوده

دقیقا برای همین مورد یک ویدیو تخصصی آماده کردم که لینکش رو پایین میزارم اگر دوست داشتید میتونید قند شکن خودتون رو روشن کنید و توی یوتیوب به دیدن این محتوا بپردازید.

ترس از صحبت با دخترها

برای تماشای ویدیو آموزشی زیر حتما قند شکن خود را روشن کنید

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی