چگونه دختری را عاشق خود کنیم

چگونه دختری را عاشق خود کنیم ؟

یکی از پیش فرص های ذهنی که توی سر بسیاری از پسر ها و حتی مردها در رابطه با دختر ها و زن هایی که ازشون خوششون میاد هست. اینه که هنوز با طرف آشنا نشدن و در رابطه با شخصیتش و خلق و خوش هیچ آشنایی پیدا نکردن توی ذهنشون اون دختر رو به عنوان شریک عاطفیشون انتخاب میکنن و در واقع اصطلاحا روش کراش میزنن.

این مدل پسر ها پیش فرض ذهنشون اینه که من اینو پذیرفتم و همین پیش فرض ذهنی باعث میشه که شما دیگه نتونید با اون شخص وارد ارتباط بشید و نتونید با اون رابطه رو پیش ببرید.

چون زمانی که شما قبل از اینکه اون دختر رو بشناسید تاییدش کردید و رفتارتون این رو نشون مید و طرف مقابل تون متوجه میشه که از جانب شما کاملا تایید شده و همین برای یک دختر بسیار سرد کننده است.

چگونه یک دختر را عاشق خود کنیم ؟

چگونه یک دختر را عاشق خود کنیم ؟

رفقا ببینید خانم ها و دختر ها همونطور که شما دوست دارید یک دختر رو بدست بیارید و عشق و علاقه اش رو به سمت خودتون بکشید اونها هم دوست دارن که به خودشون ثابت کنن زن جذابی هستن و میتونن مرد ها رو به خودشون جذب کنن.

توی همین مسیر اگر شما یک انتخاب ساده باشید که خیلی راحت بدست میاد هیجان و جذابیتی برای اون دختر نداره ، دختر ها دوست دارن مثل رمان ها و داستان های توی کتاب قصه ها عشق رو تجربه کنن یعنی پستی و بلند داشته باشه نه اینکه خیلی سریع و راحت شما بری بهشون ابراز علاقه و تمایل کنی بدون اینکه حتی اونا زحمتی برای بدست اوردن شما بکشن.

چطور دختری را به خود علاقه مند کنیم ؟

شاید الان یک مقدار براتون پیچیده شده باشه بزارید براتون یه مثال بزنم فرض کنید با یک دختری اشنا شدید که خیلی ازش خوشتون میاد. مرد ها عموما اولین دلیلی که به سمت یک دختر جذب میشن ظاهرش هستش یا جذابیت های دیگه ای که شما در اون شخص دیدید.

حالا زمانی که شما از اون شخص خوشتون میاد اتفاقی که میوفته اینه که ذهنتون این رو برای شما به وجود میاره که این شخص مورد تایید من هست پس هر حرفی بزنه من تاییدش میکنم هر کاری بکنه با روی خوش و با استقبال من همراه خواهد بود.

باعث میشه که شما عملا دیگه جذابیتی برای اون  دختر نداشته باشید چون برای بدست اوردن شما هیچ چالش و زحمتی سر راهش نیست.

(رفیق یادت باشه چیزی که راهت بدست میاد خیلی راحت هم کنار گذاشته میشه)

مرد های سطح بالا
مرد های سطح بالا

دختر ها عاشق مرد های سطح بالا میشن

دختر ها عاشق مرد هایی میشن که بدونن ارزشمنده جایگاه بالایی داره و مردی که خیلی سریع و راحت بدست میاد به احتمال خیلی زیاد ارزش زیادی نداره و این تصوری هستش که دخترها از این مدل مرد ها دارن.

پس در قدم اول برای اینکه بخوایم دختری رو عاشق خودمون کنیم باید یاد بگیریم قبل از اینکه نسبت به طرف مقابل شناختی پیدا نکردیم توی ذهنمون به عنوان شریک عاطفی آینده انتخابش نکنیم.

جذب دختری که دوسش داریم

دخترها عموما جذب مردی میشن که حتی یک مقدار از خودشون برتره ، و اینکه شما نشون بدید صرفا زیبایی یک دختر براتون کافی نیست و معیار های دیگه ای هم توی ذهنتون هست بدون شک توی افزایش جذابیت شما می تونه خیلی تاثیر گذار باشه. مثلا یکی از ویژگی های مرد جذاب این هست که نشون بده انتخاب کننده هستش و این مورد رو شما میتونید با سوال کردن از یک دختر بهش نشون بدید.

مثلا در رابطه با مهارت ها ، میزان تحصیلاتش ازش سوال میپرسیدی که نشون بدید این موارد برای ورود به یک ارتباط برای شما اهمیت زیادی داره.

جذب دختری که دوسش داریم
جذب دختری که دوسش داریم

مرد جذاب مردی هست که انتخاب کننده است

اگر شما این ویژگی انتخاب کننده بودن رو نداشته باشید بخش بسیار بزرگی از جذابیتتون از بین میره حالا اون چیزی که ما میگم شما باید باشید چیه ؟ اینکه شما توی ذهنتون به صورت پیش فرض اون شخص رو به عنوان شریک عاطفی آینده تون در نظر نگیرید تا زمانی که یک سری ویژگی هایی رو در اون ندیدید.

مثلا شما میخوای بری  ازدواج کنی یکسری معیار هایی داری میگی. همسر آینده من باید آشپزیش خوب باشه ، اخلاق خوب برای من بسیار مهمه، اگه اخلاق خوبی نداشته باشی و فقط زیبایی ظاهری داری بدرد من نمی خوره.

من نمی خوام تنها به دلیل اینکه چهره قشنگی داری باهات وارد ارتباط بشم من برای خودم احترام قائلم و نمی خوام زمانم رو الکی صرف کسی کنم که نمیتونه نیاز های من رو برآورده کنه.

البته شما نباید این رو به صورت مستقیم به طرف مقابل بگید شما باید این رو با رفتارتون نشون بدید.

اینکه بیای به دختر بگی از این اخلاقت خوشم اومد اخلاق خوبی داری یا مثلا زمانی که احترام شما رو نگه نمیداره بهش میگه اع ، بی ادب نشو دیگه ، همین نشون میده که شما مردی هستید که یک سری معیار هایی رو برای ورود به یک رابطه دارید و این موضوع از نظر دختر ها اهمیت زیادی داره.

رعایت این موارد بهتون کمک میکنه که بتونید دختری که واقعا ازش خوشتون میاد رو عاشق خودتون کنید و یک رابطه خوب رو باهم شروع کنید.

اگر این نکات رو رعایت کنید در زمینه ازدواج و همینطور پیدا کردن یک نامزد و شریک عاطفی خوب میتونید بسیار موفق تر عمل کنید و به روابطی که شایستش هستید دست پیدا کنید و دختری که بهش علاقه مند هستید رو به خودتون جذب کنید.

برای اینکه بتونید یک دختر رو به خودتون علاقه مند کنید حتما توصیه میکنم مطالب دیگه مارو هم دنبال کنید. اگر نظر یا انتقادی دارید میتونید توی قسمت کامنت ها باهامون به اشتراک بزارید.

youtu.be/HPsDjZFrJMM

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی