چگونه زنان را دلتنگ کنیم

چگونه زنان را دلتنگ کنیم ؟ | بازگشت دختر بعد از جدایی

چگونه زنان را دلتنگ کنیم ، مطمئنا برای خیلی ها پیش اومده که رابطه عاطفیشون بنا به هر دلیلی حالا چه از طرف آقا چه از طرف خانم به اتمام رسیده.

و در این شرایط مرد دوباره دلتنگ همسر یا نامزدش شده و دوست داره که اون رو دلتنگ خودش کنه و کاری بکنه که اون دوباره به رابطه برگرده.

و به دنبال بازگشت دختر بعد از جدایی بوده اما نمیدونسته دقیقا در این شرایط باید چیکار کنه. در ادامه ی این مطلب روش صحیح و اصولی بازگردانی عشق سابق رو بهتون آموزش میدم و همچنین اشتباهاتی که در این مسیر مانع موفقیت شما میشن رو هم گوش زد میکنیم.

چگونه زنان را دلتنگ کنیم
چگونه زنان را دلتنگ کنیم

چگونه عشقم رو دلتنگ کنم که برگرده ؟

خب دوستان ببینید برای بازگشت عشق سابق نکاتی وجود داره که رعایت کردنشون به شما کمک میکنه که درصد و احتمال بازگشت به رابطه رو افزایش بدید. البته باید توجه داشته باشید که این نکات قرار نیست حتما معجزه بکنن و هر رابطه ای رو بازگردانی کنن.

اگر میزان اشتباهات شما بسیار زیاده و همسر یا شریک عاطفی شما کاملا سرد شده و حتی حس نفرت از شما درونش به وجود اومده خب احتمال بازگردانی این رابطه خیلی پایین هستش و بهتره که زمانتون رو به جای اینکه صرف اینکار بکنید صرف رفع ایرادات خودتون بکنید و چشمتون به آینده باشه.

چگونه زنان را بعد از جدایی دلتنگ کنیم
چگونه زنان را بعد از جدایی دلتنگ کنیم

چگونه زنان را بعد از جدایی دلتنگ کنیم ؟

تاحالا براتون پیش اومده که یه مدتی با دختری صحبت کرده باشید وهمه چیز خوب پیش می رفته تا اینکه یک روز بعد یه مدت بهش پیام دادی واون شخص  جواب پیام تون رو دیگه نداده یا اینکه رابطه ای رو داشته و به دلیل مشکلات پیش اومده مجبور به جدایی شدید ؟  اینجا چه اتفاقی افتاده ما چه رفتار اشتباهی انجام دادیم .

جواب پیام هاتو نمیده

خب دوستان ببینید زمانی که شما به یک دختر پیام می دید و جواب تون رو نمیده و هرچقد بهش پیام میدی هیچ اتفاقی نمی افته اولین اتفاقی که تو این شرایط می افته اینکه ممکنه به شما حس بدی منتقل بشه که چرا جواب منو نمیده شاید براش کاری پیش امده منتظر میشید که ببینید بعد نتیجه چی میشه اما باز هم خبری نمیشه.

در قدم بعدی استرس و عصبانیت به سراغ شما میاد وکاری میکنه که شما حالتون خیلی بد بشه حتی ممکنه به طرف بیشتر پیام بدید یا بیشتر زنگ بزنید وبگید چرا جواب منو نمیدی چی شده داستان از چه قراره  این ها طبیعیه دوستان اکثر مردم دقیقا همین کار رو انجام میدن.

اما شما از زمانی که این مطالب رو مطالعه می کنید باید رفتارتون با اکثر مردم فرق کنه.

پشیمانی دختر بعد از جدایی

اگر می خواید کاری بکنید که یک دختر دلتنگتون بشه این راه اشتباهی هستش اگر میبینید به طرف یکی دوتا پیام دادید و جوابتون رو نداد اصلا توصیه نمی کنم که باز هم به پیام دادن ادامه بدید.

دوستان من یک پیام رو به شما توصیه میکنم  منظورم اینه که یک پیام رو توی یک زمان مشخص براش بفرستی نه اینکه ساعت ۱۲ یک پیام داده باشی ساعت ۶ عصر دوباره یک پیام داده باشی دوباره ساعت ۱۲ شب هم یک پیام دیگه داده باشی.

پشیمانی بعد از جدایی از دختر
پشیمانی بعد از جدایی از دختر

این اشتباه هستش، اگر یک بار پیام دادی منتظر باش تا جوابت بده اگر جوابتو نداد دیگه لازم نیست براش پیامی ارسال کنید. در شرایط خاص اگر رابطه عمیق هستش و شما حس میکنید که برای شخص مشکلی پیش اومده می تونید باهاش تماس بگیرید که از حالش باخبر بشید.

اگر جواب تماست رو هم نداد دیگه تموم شد رفیق شما قرار نیسن ۱۰ مرتبه بهش پیام بدی و تلاش بکنی که هی توجه اون رو به خودت جلب بکنی این کار بسیار اشتباه وشما از این کار نتیجه ای نمی گیرد. بلکه باعث میشه دختر هر روز نسبت به شما سرد تر و سرد تر هم بشه.

بازگشت دختر بعد از جدایی
بازگشت دختر بعد از جدایی

بازگشت دختر بعد از جدایی

اما کار درست در این شرایط چیه باید توی این شرایط چکار بکنیم که دختر به فکر بازگشت بعد از جدایی بی افته ،  دوستان دختر ها از مرد و پسری که بازنده است و آویزون یک دختر باشه متنفرن واگر هم شما این رفتار رو از خودتون نشون بدید همین چیزی میشه که بهتون گفتم اما ما میتونیم چکار کنیم چه روشی رو در پیش بگیریم  که شرایط برای ما بهتر باشه ؟

رفقا شما باید ذهنتوتون رو از اون دختر خالی کنید یعنی اجازه بدید که ذهنتون بره سراغ چیز های که حالتون رو خوب میکنه نه اینکه بزاری تمرکزت بره سراغ چیز هایی که حالتون رو بد میکنه اگر فقط بخوای ذهنت رو درگیر موارد منفی بکنی مثل اینکه چرا منو گذاشت و رفت چرا دیگه به من توجه نمی کنه بدونه شک هیچ اتفاق مثبتی برات نمی افته و دختره هم هیچ وقت بر نمیگرده.

تمرکز روی موارد مثبت نه بازگشت دختر
تمرکز روی موارد مثبت نه بازگشت دختر

تمرکز روی موارد مثبت نه بازگشت دختر

اما چطور تمرکز مون رو بذاریم روی چیز های مثبت که حالمون رو خوب میکنه ،  برو سمت چیز هایی که بهشون علاقه داری مثلا برو ورزش بکن یا برو روی بحث مالیت کار بکن برو روی شکل دادن ارتباطات جدید و گسترش دایره دوست هات تمرکز کن.

با دوستات برو بیرون یه کاری بکن که حالت بد نشه و انرژیت در سطح بالا بمونه و حالا شما باید این حال خوبت رو به دیگران نشون بدی به اون دختر نشون بدی  اگر راه ارتباطی باهاش داری.

معمولا ارتباطات جدید طوری هست که همه  اینستاگرام هم دیگرو دارن  استوری های هم دیگرو میبینن شما میتونی توی استوریت حال خوبت رو به نمایش بذاری که اقا من حالم خوبه در نبود تو من حالم بد نیست فکر نکنی من بدون تو میمیرم و داغون میشم این رو دقیقا لازم نیست که به طرف بگی  چون جوابت نداده و بهت بی احترامی کرده و با این کار نشون میدی که ادم اویزونی هم نیستی  خیلی امتیاز مثبتی برای شما به حساب میاد.

و دختره شاید یه مقداری جا بخوره و ممکنه با خودش بگه همه پسرا اینطوری نیستن ، اگه من جوابشونو ندم مگه دیگه به من پیام نمیدن همش به من پیام میدنو پیگیر میشن این چطور پس با همه فرق داره و اینجا براش دوباره خاص میشی.

با دختر دیگه خودت رو نشون نده

گاهی اوقات پسر ها فکر میکنن اگر نشون بدن که دوست دختر جدیدی پیدا کردن این باعث میشه که دختر بهشون تمایل پیدا کنه و دوباره به رابطه برگرده اما تجربه نشون داده این روش جواب نمیده و حتی نتیجه ی معکوس میده. حتی اگر جواب بده باعث نمیشه که رابطه شما درست بشه بلکه چند روز یا نهایتا چند هفته دوباره خوب میشه اما دوباره همون اتفاقات چه بسا بدتر براتون رقم میخوره.

چرا دختر ها مارو ترک می کنن
چرا دختر ها مارو ترک می کنن

چرا دختر ها یهویی مارو ترک میکنه

حالا در چه شرایطی این اتفاق میفته ، چی میشه که دختره اولش با ما خوب بوده یهو سرد میشه یا جواب پیام نمیده، ممکنه جوابتون رو هم بده اما خیلی سرد.

ببینید دوستان رعایت تعادل بین توجه دادن به یک دختر و توجه گرفتن ازش بسیار مهم هست. معمولا ۹۵ درصد پسرها رویکردشون اینکه وقتی وارد رابطه میشن یاد گرفتن که دختر رو باید بهش محبت بکنی دختر باید بهش اهمیت بدی برای همین تمام تلاششون رو میکنن که به دختر توجه بکنن و نشون بدن که ادم خوبی هستن.

حتی براش هدیه میخرن و هر کاری که از دستشون بر میاد براش انجام میدن که فقط محبت اون رو بدست بیارن اما نمیدونن که اگر بیش از اندازه محبت کنن نتیجش فقط سردی شریک عاطفی شون هست نسبت به رابطه.

اما دوستان اون  دختر بعد یک مدت از شما دل سرد میشه کاملا توی چنگش هستید کاملا به دستتون اورده دختر دوست داره گاهی اوقات تلاش بکنه که شریک عاطفیش رو نگه داره و این خیلی مهمه که شما تعادل بین توجه دادن ودریغ کردن توجه رو بدونید.

اگر میبینید یه دختری داره به حرف شما گوش میکنه هرچی شما میگید رو میگه چشم باشه عزیزم هرچی شما بگی شما میتونی یک مقدار توجه رو بیشتر کنی  اگر دیدی داره متقابلا یه مقدار سرد میشه توجه رو میاری پایین تر مقداری و این هستش تعادل بین اون ارتباطی که باعث شکل گرفتن یک رابطه متعادل میشه.

من خیلی مرد ها رو میبینم که توی رابطه های بلند مدت مثل ازدواج ، اطرافیان به همسرانشون میگن بابا شوهرتو بی نظیره  شوهرت عالیه چرا ازش خوشت نمیاد والا لیاقتشو نداری ولی من اون زن رو درک میکنم میدونم چی میکشه اینکه اون مرد عالیه بینظیره خوب نیست دوستان خوبه که عالی و بینظیر باشی.

ولی باید بدونی که در نقطه مقابل چه زمانی توجه رو از طرف بگیری  چه زمانی هم بدونی که چه رویکردی مقابل همسرت درسته  اینکه شما صرفا خوب باشی  صرفا عالی باشی هیچ در یافت توجه از طرف مقابلت نداشته باشی این اشتباه هستش.

ارزش سنجی رابطه
ارزش سنجی رابطه

نکته پایانی : در رابطه با بحث باز گردانی یا دلتنگ کردن زنان ، اگر شما بخوای یک دختر رو دلتنگ خودت کنی باید به این نکته توجه داشته باشی که ایا دختری که ما می خوایم این همه براش زمان بزاریم اصلا ارزش این همه وقت رو داره ؟؟

در بسیاری از موارد روابطی که یک مرتبه شکست میخورن به احتمال خیلی زیاد مرتبه بعدی هم دوباره شکست می خورن و باعث کات شدن مجدد رابطه و آسیب دیدن دو طرف میشن. پس قبل از تصمیم به بازگردانی یک رابطه عاطفی به این فکر بکنید که آیا شخص مقابل کاملا شما رو بخشیده یا متقابلا شما اشتباهات اون رو بخشیدید یا نه.

اگر عمر رابطه تون کمتر از ۲ الی ۳ ماه هست پروسه بازگردانی خیلی تاثیر زیادی نداره و خب برای شما مشکل گشا نخواهد بود.

در صورتی که احتیاج دارید به صورت تخصصی مسئله و مشکل شما بررسی بشه می تونید به همکاران ما در واحد پشتیبانی مشاوره پیام بدید و برای رزرو وقت مشاوره شخصی در زمینه بازگردانی رابطه اقدام نمایید.

رزرو وقت مشاوره

جهت تماشای ویدیو آموزشی قند شکن خود را روشن نمایید

 

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی