علت جواب ندادن پیام

دیر جواب دادن پیام نشانه چیست ?

دیر جواب دادن پیام نشانه چیست ؟

خیلی اوقات پیش میاد شما با پسر یا دختری در ارتباط هستید و اون پیام های شما رو خیلی دیر به دیر جواب میده یا اصلا کلا جواب نمیده ! برای خیلی ها ممکنه در این زمان سوال پیش بیاد که دلیل این رفتار چیه یا روانشناسی جواب ندادن پیام چی هست و در این شرایط بهترین رفتار از جانب ما دقیقا چی هستش؟

اگر شما هم سوالاتی مثل این دارید نگران نباشید به صورت کاملا تخصصی میخوام توی این پست بهتون آموزش بدم که دقیقا توی این شرایط بهترین رویکرد چیه.

دیر جواب دادن پیام نشانه چیست
دیر جواب دادن پیام نشانه چیست

روانشناسی جواب ندادن پیام

خب قبل از هرچیزی بریم این موضوع رو بررسی کنیم که چرا یک نفر ممکنه دیر جواب پیام شما رو بده یا اصلا جواب نده.

خب ببینید دوستان حقیقتا دلایل بسیار زیادی میتونه دخیل باشه اما میخوام همشون رو باهم بررسی کنیم.

قبل از هرچیزی خوب بررسی کنید که آیا برای طرف مقابلتون مشکلی پیش اومده یا نه ، در دنیای پر مخاطره امروز هیچ چیزی بعید نیست و ممکنه برای دختر یا پسری که باهاش در ارتباط هستید حقیقتا مشکلی پیش اومده باشه یا شرایط پاسخ دادن به شما رو در اون زمان نداشته.

برای همین قبل از هرچیزی بهتون توصیه می کنم که ابتدا صبر پیشه کنید و حداقل یک روز بهش اجازه بدید و بعد از اون به فکر پیغام مجدد بی افتید.

اگر ارتباطتون با شخص صمیمی هستش و به صورت ناگهانی بدون هیچ دلیل مشخصی دیگه جوابتون رو نداده بهتون توصیه می کنم حتما یک مرتبه باهاش تماس بگیرید اگر جواب تماس رو هم نداد پس همون صبر رو به مدت یک روز در پیش بگیرید.

روانشناسی جواب ندادن پیام
روانشناسی جواب ندادن پیام

اگر بعد از یک روز جواب نداد چی ؟

خب ببینید دوستان در این شرایط در اکثر مواقع طرف مقابلتون به احتمال خیلی زیاد نمیخواد با شما صحبت کنه و پیگیری بیش از حد شما هم تاثیری آن چنانی نداره جز اینکه ذهنتون رو درگیر بکنه و خودتون رو عذاب بدید.

اصلا توصیه نمی کنم که مرتب به طرف پیام بدید یا زنگ بزنید زمانی که متوجه شدید از عمد پاسخ شما رو نداده. چون در این شرایط باعث میشه که طرف ارزش کمتری برای شما قائل باشه.

البته در صورتی که شما با شخص قهر کردید و تقصیر شما بوده شرایط میتونه یک مقدار متفاوت باشه و پیش قدم شدن شما برای عذر خواهی (در صورتی که شما مقصر بودید) میتونه یک رویکرد خوب باشه. اما در صورتی که مقصر شما نبودید لزومی نداره که شما معذرت خواهی کنید بخصوص اگر آقا هستید ابدا توصیه نمی کنم اینکارو بکنید.

پیام دادن به دختر
پیام دادن به دختر

شخصی که شناختی نسبت بهش نداریم

حالا بعضی ها ممکنه بپرسن زمانی که شخصی رو کلا شناختی بهش نداریم و بهش پیام میدیم اما جواب نمیده در این شرایط باید چیکار کنیم. در این شرایط واقعا آزادی عمل زیادی ندارید و از اونجایی که شما و همچنین طرف مقابل شناختی نسبت به شما نداره اعتباری پیشش ندارید که بتونید از اون استفاده کنید.

در این شرایط بهترین راهکار فراموش کردن اون شخص هست ، پیگیری بی جا در این شرایط هیچ فایده ای جز اتلاف وقت شما نداره عزیزان.

متن دیر جواب دادن به پیام

در این شرایط خیلی از شما عزیزان ممکنه به این فکر بی افتید که مثلا برای تاثیر گذاری رو طرف مقابلتون بیاید از متن های آماده با عنوان متن دیر جواب دادن به پیام استفاده کنید و مثلا اون رو استوری کنید توی اینستاگرام یا واتساپ ، اما باید بهتون بگم این هم یک رویکرد بیهوده ی دیگه هست.

بخصوص اگر پسر هستید و میخوایید دل دختری رو دوباره بدست بیارید ، چون اگر اون دختر میخواست با شما صحبت کنه جواب پیامتون رو میداد و شما عملا با انجام این کار ها خودتون رو بی ارزش میکنید.

تیکه دیر جواب دادن
تیکه دیر جواب دادن

باز ممکنه گاهی اوقات اگر دختری این کار رو انجام بده روی پسر تاثیر گذار باشه اما برعکسش خیلی احتمالش کمه.

یک نمونه از متن های دیر جواب دادن به پیام رو براتون میزارم که بدونید دقیقا منظورم چی هست.

تیکه دیر جواب دادن
تیکه دیر جواب دادن

تیکه دیر جواب دادن

یک رویکرد دیگه ای که خیلی از شما عزیزان ممکنه در پیش بگیرید این هست که دختر یا پسری دیر جواب پیام شما رو داده و خب این باعث شده که حال شما بد بشه و به دنبال تیکه برای دیر جواب دادن باشید.

اما این کار رو هم اصلا بهتون توصیه نمی کنم چون شما با این کار چندتا اشتباه رو مرتکب میشید.

۱ ) نقطه ضعف خودتون رو به طرف مقابل نشون میدید

۲ ) نشون می دید که طرف خیلی براتون اهمیت زیادی داره و در ابتدای ارتباط متاسفانه این برای دختر ها بسیار سرد کننده هست

۳ ) نشون میدید که شخصیت ضعیفی دارید و یک رفتار کوچیک مثل دیر جواب دادن فورا بهم می ریزید.

راهکار درست در این شرایط چیه ؟ اینکه تا جای ممکن این موضوع رو به روی طرف مقابل نیارید. البته اگر در رابطه ی عمیق هستید و مدت زیادی طرف رو میشناسید میتونید یک بار تکرار میکنم فقط یکبار این موضوع رو با شوخی بهش یاد آوری کنید.

مثال : طرف هعی از صفحه چت میره بیرون موقع صحبت کردن بهش میگی اگر میخوای هعی بری بیای بگو من برم یه چایی دم کنم بیام با ایموجی خنده.

مردی که پیام نمیدهد

خب بسیاری از خانم ها ممکنه با مردی آشنا شده باشن که یا خیلی دیر جواب پیام میده یا اینکه تا زمانی که شما پیگیر اون نشید پیگیرتون نمیشه.

خب باید بهتون بگم عموما مردی که زنی رو دوست داشته باشه اینطور رفتار نمیکنه البته اگر تازه ابتدای یک ارتباط هست این موضوع طبیعی هست و شما باید درک بکنید که تازه باهم آشنا شدید و انتظار بی جا نداشته باشید.

البته اگر با طرفتون مدت طولانی هست در ارتباط هستید و دیگه خیلی سرد جواب میده یا اون دیگه پیام نمیده میتونه نشانه ی سرد شدن نسبت به شما یا اینکه نشانه ی اینکه داره به شما خیانت می کنه.

البته تصمیم گرفتن راجب این موارد به این زودی کار درستی نیست و برای تشخیص این موارد ضروری هست که حتما به صورت تخصصی مشاوره بگیرید.

جهت رزرو وقت مشاوره تخصصی در زمینه ی روابط عاطفی میتونید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

رزرو وقت مشاوره

شیت تست جواب ندادن
شیت تست جواب ندادن

شیت تست دیر جواب دادن

ببینید دوستان دیر جواب دادن در دختر ها عموما شیت تست به حساب نمیاد مگر در موارد خاص برای اینکه شخص بخواد صبر شما رو به چالش بکشه ببینه آیا پیگیرش هستید یا اگر دیر جوابتون رو بده چه رفتاری از خودتون به نمایش میزارید.

اما در کل بهترین رفتار در این شرایط این هست که نشون بدید این مسئله اصلا نتوسته شما رو اذیت کنه.

دیر سین کردن یعنی چی
دیر سین کردن یعنی چی

دیر سین می کنی یعنی چی ؟

خب وقتشه بریم سراغ غول مرحله اخر ؟ اینکه شما مستقیما بیای و به طرف اعتراض کنی که چرا دیر سین میکنی و یا جواب نمیده.

بچه ها این رفتار در مرد ها یا زن ها نابالغ بسیار شایع هستش و برای شما عزیزانی که مطالب سایت ، پیج و کانال یوتیوب بنده رو دنبال می کنید اصلا خنده داره بیان کردن این موضوع.

اما در کل بخوام بهتون بگم توصیه می کنم تا جای ممکنه اگر هم می خوایید اعتراض خودتون رو به دیر جواب دادن یا سین کردن دختر یا پسر نشون بدید مثل نمونه ای که بالاتر براتون مثال زدم عمل کنید.

به طرف مقابلتون حمله نکنید ، با عصبانیت یا خشم رفتار نکنید.

فراموش نکنید که رفتار ها غلط شما همیشه در ذهن مردم باقی می مونه اما خب متاسفانه خوبی ها خیلی راحت و سریع فراموش میشه پس شما به عنوان یک مرد برتر و یک زن آگاه باید بتونید صبور باشید و با سیاست عمل کنید.

صدرا صارمیان هستیم ، جذاب و جسور باشید.

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی