چگونه یک مرد جذاب باشیم

چگونه یک مرد جذاب باشیم ؟

برای اینکه شما بتونید به یک مرد جذاب از نظر عموم خانم ها و حتی آقایان تبدیل بشید باید به نکاتی توجه داشته باشد. که از نظر من مهم ترین عاملی که حتما باید بهش بسیار اهمیت بدید این هست که اصلا جذابیت یعنی چی ؟ آیا محدودیتی داره ؟ و ما اگر چه کار هایی رو انجام بدیم به یک مرد جذاب تبدیل میشیم.

چگونه به یک مرد جذاب تبدیل بشیم ؟

متاسفانه بسیاری از مرد ها جذابیت مردانه رو با خوشگل بودن و چهره ی زیبا داشتن اشتباه می گیرن و فکر میکنن برای اینکه بخوان برای یک خانم جذاب باشن الزاما باید چهره ای در سطح یک سوپر مدل داشته باشن. اما چیزی که واقعا ما در سطح جامعه می بینیم حرف دیگه ای میزنه. بسیاری از پسر ها با چهره های معمولی و حتی زیر سطح عادی با دختر های جذاب دوست هستن و حتی ازدواج می کنن.

جذابیت یعنی چی ؟

خب اینجا این نظریه که برای ورود به رابطه باید حتما ما چهره زیبایی داشته باشیم تا حدود بسیار زیادی نقض میشه ، رفقا جذابیت یک مرد یک بخش کمی ازش شامل چهره زیبا میشه ، جذابیت یک مرد ابعاد بسیار گسترده تری داره. و دقیقا راز موفقیت اون مرد هایی که بالاتر بهتون گفتم اطلاع از این راز ها هستش که دیگه با وجود دنبال کردن مطالب این سایت و شبکه های اجتماعی ما عملا دیگه این موارد به صورت یک راز باقی نمی مونن و هر مردی میتونه به اربطه ای که شایستگیش رو داره دست پیدا کنه.

دقیقا برای مسئله مالی هم این یک مثال نقض هست ، بسیاری از مرد ها میگن برای ورود به رابطه عاطفی حتما باید ثروتمند باشی و بنر و بی ام و زیر پات باشه اما حقیقتا چندبار دیدید پسر هایی رو که با موتور های بسیار ارزون قیمت با دختر هایی هستن که واقعا در سطح بسیار بالایی از نظر ظاهری قرار دارن.

پس اگر صرفا پول یا ظاهر زیبا به تنهایی ملاک برای ورود به رابطه نیست چه عناصری باعث میشه یک دختر به ما جذب بشه ؟؟ دقیقا چیزی که در ادامه مطلب میخوام بهتون آموزش بدم همین موضوع هستش.

جذابیت محدودیتی نداره

از نظر من یکی از اولین مفاهیمی که ما باید بهش توجه داشته باشیم اینه که جذابیت یک معیار ثابت نیست ، بلکه متغییره شما با انجام یکسری کنش ها اجتماعی ممکنه در یک جمع محبوب بشید و در نقطه مقابل با انجام یکسری سلسه رفتار ها به یک فرد منفور تبدیل بشید. پس تا اینجا متوجه شدیم که جذابیت یک عنصر ثابت نیست بلکه متغیره و بسته به ویژگی های شخصیتی ، رفتاری و حتی تیپ و استایل شما میتونه تغییر بکنه.

مرد جذاب
چطور یک مرد جذاب باشیم

چطور میتونیم جذاب تر باشیم ؟

بدون شک یکی از سوالاتی که برای بسیاری از مرد های پیش میاد اینه که فرق بین مرد های جذاب که عموما انگلیسی زبان ها اون ها رو مرد های الفا خطاب می کنن با مرد هایی که در جامعه توسط زن ها ترد میشن چیه ؟ و ما چطور میتونیم به یک مرد جذابیت و کاریزماتیک تبدیل بشیم ؟

در قسمت بالایی این مطلب اشاره کردم که جذابیت صرفا با داشتن یک عنصر به وجود نمیاد ، مثلا مردی به دلیل ثروت بسیار زیاد ممکنه از نظر بسیاری از مردم در نگاه اول جذاب بنظر برسه اما اگر این شخص نکات اولیه در رابطه با اداب معاشرت یا اصول لباس پوشیدن و آراستگی ظاهری رو رعایت نکنه به سرعت جذابیتش از بین میره.

جذابیت تک عنصری نیست

پس تا اینجا متوجه شدیم که جذابیت تک عنصری نیست ، مثالی براتون میزنم که بهتر متوجه بشید. فرض کنید شما یک ماشین دارید اما قطعات این ماشین هنوز سرهم بندی نشده و عملا شما فقط تعدادی قطعه فلزی بی مصرف رو میبینید که شما رو به تنهایی نمی تونن به مقصد برسونن اما شما زمان میزارید با یک متخصص مشورت می کنید و ازش راهنمایی میگیرید تا بهتون کمک کنه که این قطعات رو سرهم بندی کنید و در نهایت ماشین رو آماده حرکت کنید.

عناصر جذابیت هم دقیقا مثل همون قطعات ماشین اگر به خوبی در کنار هم قرار نگیرن نمیتونن به شما کمک کنن ، و صرفا داشتن یک یا دو عنصر نمیتونه شما رو به یک مرد جذاب و کاریزماتیک تبدیل کنه.

شناسایی مسیر صحیح

در این مسیر شما احتیاج دارید که یک متخصص و با تجربه کافی در این زمینه کنارتون قرار بگیره و مسیر صحیح رو بهتون نشون بده تا بدونید دقیقا باید مرحله به مرحله روی چه عناصری از جذابیت شخصیتی و ظاهریتون کار کنید که بتونید به جایگاهی برسید که از نظر عموم افراد (خانم ها و آقایان) مردی جذاب باشید و افراد به شما اعتماد کنن و حتی از نظر عاطفی نسبت به شما تمایل یپدا کنن.

دقیقا بنده هدفم از تاسیس مجموعه پسر جذاب رسوندن شما عزیزان به این جایگاه هست و بهتون قول میدم که قدم به قدم بهتون کمک میکنم که پله های موفقیت رو طی کنید و به اون جایگاهی که حقیقتا شایستگی اون رو دارید دست پیدا کنید.

زندگی هنر فدا کردن ، همه ی ما در طول زندگی چیز هایی رو فدای چیز های دیگه می کنیم گاهی زمانمون رو فدای رسیدن به پول ، شهرت و … می کنیم اما اون کسی میتونه از زندگیش نهایت لذت رو ببره که انتخاب گر بهتری باشه و بدونه دقیقا بهتره چه چیزی رو فدای چه چیزی بکنه.

صدرا صارمیان

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی