دخترا از این سوال ها خوششون میاد

سوالاتی که دخترا خوششون میاد

ما با یک دختر باید راجب چه موضوعاتی صحبت بکنیم که براشون جذاب باشه ؟ یا دخترا از چه سوالاتی خوششون میاد ؟ توی این پست می خوام بهتون اصول صحبت با دختر هارو بگم و همچنین یکسری سوالاتی که دخترا خوششون میاد رو باهم بررسی میکنیم.

سوالاتی که باید از دختر پرسید

یک سری سوال هایی وجود داره که اگر از یک دختر یا یک زن بپرسید باعث میشه که اون زن یا دختر به شما احساس نزدیکی بیشتری بکنه و این سوال ها یک سری سوال های روان شناختی هستند و خیلی بهتون کمک میکنه برای اینکه بتونید به یک زن یا یک دختر که تازه باهاش اشنا شدید نزدیک تر بشید.

سوال از دختر
سوال از دختر

البته دوستان باید به این نکته توجه داشتید باشید که برای مطرح کردن این سوال ها باید دو طرف یکم باهم آشنا شده باشن و حداقل چندساعت باهم صحبت کرده باشن. نباید اینطوری باشه که شما بری مستقیم با دختری که اصلا تاحالا یک کلمه هم باهاش صحبت نکردی این سوالاتی که در ادامه میزارم رو براش بفرستی و بهش بگی که جواب بده.

در این شرایط بدون شک نتیجه خوبی نمیگیرید و این سوالات فقط طبق استراتژی که بالاتر براتون توضیح دادم اثر میزاره.

سوالاتی که فرد را عاشق میکند

ببینید دوستان من از سطح بسیار ضعیف شروع میکنم و چیز های عمومی تر رو ابتدا بهتون میگم وهرچی میریم جلوتر سوال هایی که براتون مطرح میکنم تخصصی تر میشه وباعث میشه که ذهن شخص مقابل بیشتر در گیر بشه واحساس نزدیکی بیشتری به شما میکنه زمانی که پاسخ این سوال هارو به شما میده.

اولین سوال

ببینید دوستان ما اینجا میتونیم یک سوالی رو از دختر میپرسیم که باعث بشه در کنار شما لحظات خوشی رو به خاطر بیاره و باعث بشه که این تو ذهنش ثبت بشه که وقتی با شما صحبت میکنه حالش خوبه.

چه سوالاتی باید از دختر پرسید
چه سوالاتی باید از دختر پرسید

حالا سوال چیه ؟ از دختر می پرسی فرض کن یک روز از خواب پا میشی و هر چیزی که تو میخوای اتفاق بی افته ، مثلا فرض کن شما خوابیدی و صبح پا میشی و از زندگیت قرار نهایت لذت رو ببری چه اتفاقاتی تو اون روز افتاده یا قراره بیوفته که باعث بشه که تو از زندگی لذت ببری من خودم به شخصه این سوال رو بارها وبارها  از اشخاص مختلف پرسیدم یه کسی گفت من دوست دارم توی طبیعت از توی خواب بیدار بشم جنگل جلوم باشه کوه ها رو ببینم صدای پرنده هارو بشنوم و … ببینید همین موضوع یک دنیای بسیار زیبا و قشنگی رو برای دختر خلق میکنه از زیبایی ها برای شما میگه از حس وحال خوب برای شما میگه و همین باعث میشه که در کنار شما حس وحال خوبی داشته باشه.

دوباره تاکید میکنم توجه داشته باشید این سوالاتی که توی این مطلب بهتون میگم رو نباید روز اولی که با طرف اشنا شدید بپرسید باید بزارید یکم بیشتر باهم آشنا بشید مثلا روز دوم بعد از چندین ساعت صحبت کردن میتونید این سوالات رو بپرسید و میتونید نتیجه خیلی عالیی ازشون بگیرید.

چه سوال هایی از دخترا بپرسیم
چه سوال هایی از دخترا بپرسیم

سوال دوم

این سوال هم مثل نمونه قبلی میتونه حس خیلی خیلی خوبی رو به طرف مقابل منتقل بکنه ومیتونه خیلی هیجان انگیز باشه و یک مکالمه جذاب رو برای شما رقم بزنه.

شما میتونید از دختر بپرسید که اگر تو بتونی یک قدرت یک قابلیت یک ویژگی برتری نسبت به افراد دیگه داشته باشی  چه ویژگی رو انتخاب میکنی اگر گفت متوجه نمیشم مثلا بهش بگید که بر فرض مثال اگر بتونی انتخاب بکنی که از فردا بتونی نا مرئی بشی یا اینکه بتونی در زمان صفر کنی یا اینکه بتونی کار های غیر ممکنی که افراد دیگه نمیتونن انجام بدن رو انجام بدی چه کاری رو انتخاب میکنی ؟

اینجا مثلا دختر به شما میگه که من دوست دارم ذهن بقیه ادم هارو بخونم بعد شما گفتگو رو ادامه میدی و میگی اولین کسی رو که دوست داشتی ذهنشو بخونی کیه بعد همین طوری مکالمه رو ادامه میدی تا به جاهای خوبی برسه.

چه سوال هایی از دخترا بپرسیم
چه سوال هایی از دخترا بپرسیم

سوال سوم

بهش بگید فرض کن فردا صبح از خواب پا میشی ویک چراغ جادو پیدا میکنی که میتونه جواب هر سوالی که تو توی این دنیا داشته باشی  رو بده توی این سه مورد بهت بده کدوم رو انتخاب میکنی  اینکه بدونی ماهیت وهدف زندگی تو چیه اصلا برای چی به وجود اومدی چرا وارد این دنیا شدی چرا انسان ها دارن زندگی میکنن و دوتا مورد دیگه هم اینه که راجب ایندت یا گذشتت توضیح بده مثلا بگه در اینده تو چکاره میشی یا درباره گذشت چه اتفاقی که اون سلسله اتفاقات برای تو به وجود امد یا اصلا میتونه راجب خودت نباشه میتونه راجب گذشته دیگه باشه ببینید دوستان این سوال ها ذهن دختر رو درگیر میکنه و باعث میشه که به درون خودش رجوع بکنه و صحبت شما اینجا عمیق تر میشه خیلی باعت میشه که مکالمه شما عمیق تر بشه باعث میشه که طرف به شما اعتماد بیشتری داشته باشه چون داره راجب لایه های عمیقی از خاطراتش با شما گفتگو میکنه که به هرکسی اون ها رو نگفته.

فقط توجه داشته باشید اگر تازه با شخصی اشنا شدید سعی کنید خیلی سریع کاری نکنید که همه چیزش رو به شما بگه ، همین موضوع باعث میشه که شما وارد فرندزون دختر بشی.

سوال پرسیدن از دخترها
صحبت با دختر

مورد چهارم

از دختر بپرسید که چه کاری هست که یک مدت طولانی میخواستی انجامش بدی و عمیقا علاقه داری انجامش بدی اما تاحالا به هر دلیلی شرایط انجام دادنش برات فراهم نشده ، وقتی دختر به شما گفت خیلی وقت من دوست دارم یک پیانو داشته باشم و بتونم باهاش نوازندگی بکنم من مثلا دوست دارم رقص باله رو انجام بدم من دوست دارم فلان ورزش رو امتحان بکنم دوستان همه انسان ها دوست دارن یک سری کار هایی رو انجام بدن ولی تاحالا فرصتش پیش نیومده و بعد که بهتون گفت ازش بپرسید چرا تاحالا نتونستی انجامش بدی.

همین باعث میشه شما علاقه مندی های طرف مقابلت رو متوجه بشی و خب بتونی بیشتر راجب اونها باهاش صحبت کنی و همین روند به شما کمک می کنه که بتونید بیشتر به دختر نزدیک بشید و احساس خوبی در کنار شما داشته باشه.

در کل بهتون بگم که این سوال ها نمونه هستن شما با توجه بهشون می تونید خودتون سوال های مخصوص به خودتون رو بسازید و خب یک گفتگو عالی رو پیش ببرید.

برای تماشای ویدیو فیلتر شکن خود را روشن کنید

https://youtu.be/GlNXzfx0-8U

آموزش های تخصصی را در شبکه های اجتماعی از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش های اصلی نوشته
مطالب پیشنهادی